Cvičení na pracovišti jako zaměstnanecký benefit

Je to investice, která se několikanásobně vyplatí.

Cvičení na pracovišti jako zaměstnanecký benefit

Je to investice, která se několikanásobně vyplatí.

Jste zaměstnavatel a snažíte se přimět pracovníky k pohybu a kompenzovat jim jejich celodenní sezení u počítačů? Investujte do pohybu svých zaměstnanců !

Prospěšnost takové investice se už dlouhodobě vyplácí velkým korporacím po celém světě a v ČR – pražská pobočka společnosti Microsoft, automobilka Hyundai v Nošovicích, síť hotelů Marriott, IT společnost EasySoftware, Státní úřad pro kontrolu léčiv, Generální ředitelství Správy železniční dopravní cesty a řada dalších firem.

Cvičení přímo na pracovišti je funkční nástroj, který předchází výpadkům klíčových zaměstnanců z důvodů chronických potíže se zdravím. Všechno chce svůj čas, již po prvním měsíce pravidelných cvičení tělo přijme nový stereotyp. Pak to funguje jako povinná přestávka na protažení.

Díky pravidelnému pohybu lidé lépe vnímají sami sebe. Stávají se výkonnějšími a díky vyšší spokojenosti také loajálnějšími.

Chcete pocítit změnu?

Pomáhám firmám udržet zaměstnance v dobré kondici, náladě a koncentraci, vše s možností odpočtu DPH.

Nabízím soukromé lekce a cvičení pro firmy ve 3 zaměřeních:

- Čchi kung - zdravotní cvičení

- Základy sebeobrany – je to nejlepší fitness spojený s ukázkou bojových forem Kung Fu

- ZEN (meditace) - dechová cvičení

Nejedná se o náročné cvičení, při kterém dochází k výraznějšímu pocení! Nevyžaduje přílišnou fyzickou zdatnost ani speciální vybavení či oblečení. Mohou cvičit lidé u svých pracovních stolů. Cvičení probíhají převážně vestoje.

Cílem mé výuky je zvýšení efektivity a komplexní posílení zdraví každého klienta (Vašeho zaměstnance), aby se postupně stával silnějším jak fyzicky tak i psychicky, tuto svou sílu využíval v každodenním pracovním i soukromém životě a měl ze života radost.

Teambuilding cestou společného pohybu

Krom přínosů pro zdraví společné cvičení na pracovišti přispívají týmu k dosažení společného cíle, ke zlepšení mezilidských vztahů a sociální interakce mezi jednotlivci.

Členové týmu cítí sounáležitost s týmem, sdílejí společné hodnoty. Společné aktivity podporují vznik skupinové soudržnosti, podporují individuální zapojení a vyjádření a dokáží akcí přinést skupině synergii.

Uvolnění a smích během společných aktivit mohou vypustit emoce, jako je hněv a frustrace relativně bezpečným způsobem.

Zaměstnanec po krátké rozcvičce usedá k práci zcela čerstvý a schopen výkonů.

Takže pokud chcete mít produktivnější a spokojenější zaměstnance kontaktujte mě

Zobrazit všechny články


Novinky od Alexe

Zobrazit všechny články
SEO optimalizace