Základy sebeobrany pro ženy

Základy sebeobrany pro ženy

Základy sebeobrany pro ženy

Styl Wing Chun je ideální pro ženy. Legendy říkají, že zakladatelkou tohoto bojového umění byla budhistická jeptiška Ngu Mai, která pochopila, že tradiční metody, které v té době existovaly a byly vhodné jen pro muže, nebraly ohled na ženskou fyziologii. Proto bylo třeba všechno od počátku transformovat a adaptovat pro potřeby ženy.

Lekce sebeobrany Wing Chun jsou založené na aplikaci stoletých znalostí a dovedností tradiční školy bojových umění, pomáhají k problému přistoupit z pozice bojovníka, který dělá svůj krok rozhodným a pevným, vychová v sobě trpělivost a sílu vůle do života, a zdokonaluje sebe sama.

V současné době sebeobrana není žádné super tajné umění - je ve skutečnosti nástroj k dosažení jistoty a dovednosti obrany v určitých konfliktních situacích. 

Neutralizovat útočníka je možné velmi jednoduše, samozřejmě za předpokladu, že jste seznámeni s prvky sebeobrany, a jste připraveni psychologicky tyto prvky nekompromisně použít proti agresorovi!

 Na lekcích sebeobrany poznáte skutečnou realitu technik už při výuce - blízkost reálných situací souvisejících s ochranou vlastního života a zdraví. Naučíte se nejdůležitějším základům přežití v extrémních situacích:

Připravím Vás na typické situace na ulici, ve stísněných prostorech (výtah, chodba), na nestandardní situace (správné prvotní reakce při útoku rozhodujícím způsobem zvyšující šanci přežití), a v neposlední řadě Vás naučím prostřednictvím sebeobrany pěstovat hodnoty nezávislosti, svobody, lásky k sobě a světu kolem!

Lekce jsou zaměřené na co nejjednodušší techniky, které lze zvládnout v jakémkoli věku.

Tak už nečekejte a vydejte se na základy sebeobrany Wing Chun.

Cvičení sebeobrany je nejlepší fitness!

 

 

Zobrazit všechny články


Novinky od Alexe

Zobrazit všechny články

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Jste firma nebo jednotlivec? Vytvořím Vám nabídku přímo na míru!

Zavřít
SEO optimalizace