Víkend v Krkonoších s ČCHI KUNG (QI GONG)


Víkend v Krkonoších s ČCHI KUNG (QI GONG)

Hotel PROM *** s wellness a polopenzí

Neučte svoje tělo pracovat pro Vás!!!

Zveme Vás na ozdravný pobyt na horách s relaxačním cvičením Čchi Kung a základy sebeobrany, určené pro ženy i muže bez věkového omezení. Všechny lekce jsou vhodné i pro začátečníky.

Pohyb, relaxace, meditace, sdílení odpočinek a celková regenerace v Hotel-Pensionu PROM s šéf-instruktorem Mezinárodní federace tradičních bojových umění a Mistrem 5. danu tradiční školy Kung Fu Wing Chun - Alexem Zubarjevym - ŽIVOTOPIS

 

Termín: 13. – 15. 3. 2020 (PÁ-NE 2 nocí)

Co zažijete během víkendu:

Seznámíte se s tradičním bojovým uměním Wing Chun Kung Fu. Tento styl má unikátní genotyp bojového umění, který přežil v průběhu staletí. Nyní po celém světě získává stále větší popularitu díky unikátní kombinaci bojového a zdravotního aspektu, jednoduchostí provádění a efektivitou v boji. Komplexy cvičení Čchi Kung jsou základní součástí tradičních bojových umění (tradiční školy Kung Fu Wing Chun). Jedná se o cvičení, která byla praktikována generacemi mistrů bojových umění k upevnění a otužování těla a ducha. A vy si nyní tuto techniku vyzkoušíte při zdravotním cvičení, které zapojí celé tělo a působí tak na celý organismus.

Naučím Vás principy:

- cvičení Čchi-Kung (QI GONG) pro zlepšení vašeho zdravotního stavu a zvýšení vaší fyzické kondice, lepšímu využívání Vašeho hlavního dýchacího svalu – ovládání bránice, abyste maximalizovali Vaše vitální dýchání a měli více energie. Každé cvičení z různých sestav Čchi-kungu je zacíleno na určitou skupinu svalů, šlachu, část těla nebo vnitřní orgán. U všech cviků je zapojeno celé tělo, a proto cvičení působí na celý organismus, umožňuje propracování těla a jeho přípravu na intenzivnější cvičení bez zatížení kardiovaskulárního systému. Před cvičením Čchi-kung  se vždy provádí kloubní rozcvička.

- cvičení Meditace (Zenu)  pro zlepšení Vaší koncentrace. Praktikování meditace je schopno zaostřit na naši mentální sféru a změnit náš rozum na mocný prostředek k řešení naších životních úkolů.

Stejně jako fyzická cvičení posiluji naše tělo, meditace trénuje náš rozum!

- a v neposlední řadě sebeobraně. Lekce jsou zaměřené na co nejjednodušší techniky, které lze zvládnout v jakémkoli věku a bez rozdílu v pohlaví.
Wing Chun Kung Fu na rozdíl od jiných tradičních bojových umění neobsahuje množství složitých sestav, díky čemuž se dá se naučit za relativně krátkou dobu, přičemž umožní zvítězit i nad fyzicky značně silnějším protivníkem.
Na lekcích sebeobrany poznáte skutečnou realitu technik už při výuce - blízkost reálných situací souvisejících s ochranou vlastního života a zdraví. Sebeobrana má za úkol odrazit prvotní útok pachatele a pokud možno co nejrychleji utéci do bezpečí, přivolat pomoc. Pomocí jednotlivých technik provádíme nácvik různých vysvobození a držení (uchopení, údery, kopy atp.)

Cvičení sebeobrany je nejlepší fitness!

___________________________________

Popis zájezdu

 
CO VÁS ČEKÁ?

 

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?
 
PROGRAM VÍKENDU:

 

Čas

Pátek

13.3.2020

Sobota

14.3.2020

Nedělí

15.3.2020

6:30-7:30

 

Check in – od 14:00

cvičení

cvičení

7:30-8:30

snídaně

snídaně

8:30-16:30

volný čas

 

Check out – do 10:00

16:30- 18:30

cvičení

cvičení

18:30-19:30

Večeře

Večeře

 

Cvičení budou probíhat ráno a v podvečer. Ranní lekce budou zaměřené na protahování a uvolnění těla pomocí rovnoměrného, volného dýchání – čili měkké formy Čchi Kung.

 

Podvečerní lekce budou věnovaní tvrdému komplexu Čchi Kung, kde formy jsou více aerobní - zaměřují se na utužování těla, šlach, vnitřních orgánů. Poté již bude následovat praktická část lekce sebeobrany a bojové techniky Wing Chun.

 

POPIS UBYTOVÁNÍ V HOTELU PROM ***

 

Hotel Prom *** najdete na úpatí Černé hory v Krkonošském národním parku mezi dvěma městy - sportovním střediskem Pec pod Sněžkou a Jánským Lázněmi. Nedaleko leží také Špindlerův Mlýn, který je celoročně centrem zábavy a různých sportovních aktivit.

Pokoje hotelu jsou pohodlně zařízeny a mají vlastní sociální zařízení, TV SAT, trezor a WiFi připojení. Součástí hotelu je i příjemná restaurace, ve které se servíruje vydatná polopenze.

Odpočinek ve wellness

Hotel Prom *** má také své wellness centrum, takže si po dlouhém dni plném turistiky či výletů můžete odpočinout třeba v bazénu, sauně nebo vířivce. Komu ještě zbývá energie, ať navštíví fitness, kde čekají rotopedy, šlapací kola, běžecký pás a skákací míče.

Lyžování v okolí

Hotel Prom najdete jen 650 metrů od Ski Resortu Černá hora - Janské Lázně, o kousek dál zase Ski areál Mladé Buky či Černá hora - Pec. Vydat se můžete také do Špindlerova Mlýna (30 km).

 

STRAVOVÁNÍ

Polopenze po celou dobu pobytu pro dva

 

POKOJE

Celková ubytovací kapacita je 110 lůžek + 19 přistýlek v 52 pokojích.
Většina našich  pokojů mají standardní vybavení odpovídající hotelu ***, předsíň, koupelna se sprchovým koutem – případně vanou, TV, telefon, mini bar a zdarma vysokorychlostní WIFI připojení v celém hotelu. Pro rodiny je možné využít více-lůžkové pokoje s předsíní a kuchyňským koutem.

Nabízíme několik druhů pokojů, ze kterých si každý vybere

Součástí hotelu jsou i 2 vily – hotelové depandance.
Kapacita hotelu je 33 pokojů, 26x 1/2, 5x 1/3, 1x APT, 1x 1/1, možnost 15 přistýlek.
Vila 1. má kapacitu 8 pokojů ve skladbě 3x 1/3, 3x 1/2, 1x 2/4, + 4 přistýlky
Vila 2. má kapacitu 11 pokojů ve skladbě 11 x 1/2 pokojů.

Celkem je k dispozici 52 pokojů

 

Hotelové vybavení a služby:

Pro relaxaci nabízíme krytý bazén, saunu, masáže, solárium, whirpool s vodní masáží pro 2-4 osoby. V letním období je v provozu víceúčelové hřiště a možnost využití zahrady pro malé sporty. K disposici je kulečník, šipky, ping-pong, stolní fotbal, trampolína, venkovní posezení, možnost opalování, pro skupiny možnost grilování, pořádání párty a různých akcí jako jsou svatby nebo plesy apod.

Hotelové služby zajišťuje recepce – buzení, prodej doplňkového zboží, pohledy, kosmetika, internetové služby, v zimním období je pro ubytované hosty k dispozici lyžárna s uzamykatelnými skříňkami.
Pro naše zákazníky je k dispozici soukromé parkoviště s kapacitou až 40 míst pro osobní vozy a 2 místa pro autobusy.

Nabídka Wellness procedur ZDE - https://www.hotelprom.eu/wellness-a-relaxace/

CENÍK

CENA: 1000 Kč/ osoba / účast v programu

Záloha nyní: 500 Kč / osoba. rezervační formulář

Doplatek: 500 Kč/ osoba/ v první den cvičení.

 

Cena nezahrnuje ubytování, storna zájezdu, výlety, dopravu, úrazové pojištění.

Rezervace ubytovaní zde

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat: kontaktní formulář

__________________________________________________________________________________

Těšíme se na Vás!

 

 

Zobrazit všechny články


Novinky od Alexe

Zobrazit všechny články

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Jste firma nebo jednotlivec? Vytvořím Vám nabídku přímo na míru!

Zavřít
SEO optimalizace